Kontakta oss

Har du frågor eller synpunkter? Kontakta oss gärna!


REDAKTIONEN:

Jon Mauno Pettersson (föräldraledig)
Chefredaktör
jon@breakit.se
070-142 39 31

Matilda Andersson
Tf. chefredaktör
matilda@breakit.se
073-400 00 75

Jon Wahlqvist
Webbredaktör och nyhetschef
jon.wahlqvist@breakit.se
079-074 19 10

Hanna Åkesson
Webbredaktör
hanna.akesson@breakit.se

Stefan Lundell
Medgrundare och reporter
stefan@breakit.se
070-755 12 85

Julia Lundin
Premiumredaktör och reporter
julia@breakit.se
070-730 96 88

Olle Aronsson 
Medgrundare och reporter
olle@breakit.se
070-245 67 82

Åsa Johansson
Reporter
asa@breakit.se  
073-361 82 55  

Tobias Blixt
Reporter
tobias.blixt@breakit.se
070-538 59 23

Martin Hävner
Reporter
martin@breakit.se
070-536 59 93

Emil Widhagen
Reporter
emil@breakit.se


FÖRETAGSLEDNING:

Camilla Bergman (föräldraledig)
Vd
070-421 28 16
camilla@breakit.se

Vigor Sörman
Interim-vd
073-916 15 04
vigor@breakit.se


ANNONS OCH PARTNERSKAP:

Malin Karlunden
Head of Sales
070-864 32 41
malin@breakit.se

Charlotta Renstig
Key Account Manager
073-579 80 69
charlotta@breakit.se

Hannah Runsten
Content manager
Samarbeten och kommersiellt innehåll
070-190 98 22
hannah.runsten@breakit.se


EVENT, NÄTVERK OCH KURSER:

Johanna Friberg
Event- och nätverkschef 
johanna.friberg@breakit.se

Klara Sernemyr
Affärsområdeschef (kurser och webinars)
073-144 85 24‬
klara@breakit.se

Niclas Kroon
Projektledare (event)
070-744 15 55
niclas.kroon@breakit.se 

Pattie Suwan
Eventkoordinator och kontorsansvarig 
073-499 77 77
pattie@breakit.se


MARKNAD:

Hanna Linnerstam
Digital marknadsförare (Breakit Premium och nätverk)
073-466 26 69
hanna@breakit.se

Mary Ekstam
Digital marknadsförare (event, webinars och kurser)
070-003 35 87
mary@breakit.se


PRODUKT:

John Boman
Produktägare
073-053 36 52
john@breakit.se


KUNDTJÄNST:

Breakit Premium
premium@breakit.se

Ekonomi
​ekonomi@breakit.se

Event, nätverk, kurser och webinars
event@breakit.se

Har du hittat en bugg? Mejla:
webmaster@breakit.se