Kontakta oss

Har du frågor eller synpunkter?

Kontakta oss gärna!

REDAKTIONEN:

Jon Mauno Pettersson
Chefredaktör
jon@breakit.se
0701-423931

Jon Wahlqvist
Nyhetschef/Webbredaktör
jon.wahlqvist@breakit.se
0790-74 19 10

Stefan Lundell
Medgrundare och reporter
stefan@breakit.se
0707-55 12 85

Olle Aronsson
Medgrundare och reporter
olle@breakit.se
0702-45 67 82

Johanna Ekström
Reporter
johanna@breakit.se
0722-328519

Towe Boström
Reporter
towe@breakit.se
0702-75 22 85

Tobias Blixt
Reporter
tobias.blixt@breakit.se
0705-38 59 23

ANNONS OCH PARTNERSKAP:

Muntaga Sowe
Sales Manager
070-793 81 00
muntaga@breakit.se

Emelina Seppänen
Key account manager
076-199 51 83
emelina@breakit.se

Jennifer Bonér
Performance Manager
jennifer@breakit.se

Ebba Arnborg
Kommersiell redaktör
073-346 31 11
ebba@breakit.se

FÖRETAGSLEDNING

Camilla Björkman
VD
0704-21 28 16
camilla@breakit.se

EVENT OCH MARKNAD

Olivia Lindström
Eventchef
070-718 67 65‬
olivia@breakit.se

Diana Demin
Marknadskoordinator
0725-45 98 80
diana@breakit.se

KUNDTJÄNST

Kundtjänst – Breakit Premium
kundtjanst@breakit.se

Ekonomi
ekonomi@breakit.se

Har du hittat en bugg? Mejla webmaster@breakit.se